Usługi naszego serwisu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, które stale są poszerzane i uzupełnianie.
Naprawa laptopów po zalaniu
Naprawa gniazd zasilania
Naprawa układów BGA
Naprawa układu chłodzenia
Naprawa oprogramowania
Naprawa gniazd zasilania
Wymiana taśm matrycy
i wiele więcej....
Naprawa komputerów i laptopów
Jeśli twój komputer lub laptop zwolnił tempo . Strony internetowe powoli się ładują lub system zawiesza się i odmawia posłuszeństwa. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci pozbyć się problemu raz na zawsze!
Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych
Jeśli podejrzewasz, że Twój komputer albo laptop jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, zgłoś się do nas, a pomożemy Ci pozbyć się problemu raz na zawsze!
Usuwanie wirusów i wdrażanie zabezpieczeń
Utraciłeś dane z dysku przez awarie systemu lub inne uszkodzenie? Pomożemy ci odzyskać dane np . zdjęcia które najczęściej tracimy z przed paru lat . Odzyskiwania danych z nośników i urządzeń różnego typu – dysków HDD, dysków SSD i dysków zewnętrznych, pendrive’ów, kart pamięci, urządzeń z pamięcią Flash.
Odzyskiwanie danych
Wymiana podzespołów komputerów stacjonarnych i laptopów. Modernizacja oraz zwiększenie mocy sprzętu - dyski, karty graficzne, pamięć RAM. Kompleksowa usługa - zakup i wymiana sprzętu komputerowego
Konserwacja i modernizacja sprzętu
Nasz serwis konsol najczęściej polega na dokładnym czyszczeniu wentylatora, radiatora i kratek wylotowych oraz wymianie past termo przewodzących na procesorach. Do wymiany używamy past z wysokim współczynnikiem przewodności ciepła, dużo lepszych niż oryginalne. Usługa konserwacji konsoli zapewnia niższe temperatury pracy dzięki czemu nie jest narażona na przegrzewanie się układów, które mogą ulec większym awarią. Koszt usługi to kwota 100zł. Kwota ta zapewni Ci cichszą prace wentylatora oraz mniejsze ryzyko awaryjności.
Serwis konsoli Xbox/Playstation
Modernizacja komputera polega na wymianie lub rozbudowaniu niektórych podzespołów. Wymiana komponentów na nowe poprawia szybkość i sprawność systemu operacyjnego oraz aplikacji.
Modernizacja i rozbudowa sprzętu
Opis dostępny wkrótce...
Wgrywanie map do nawigacji PDA i Android
Opis dostępny wkrótce...
Przegrywanie kaset wideo VHS i obróbka cyfrowa
Opis dostępny wkrótce...
Instalacja i konfiguracja sieci komputerowych
Opis dostępny wkrótce...
Montaż i instalacja monitoringu