Usługi naszego serwisu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami, które stale są poszerzane i uzupełnianie.
Naprawa laptopów po zalaniu
Naprawa gniazd zasilania
Naprawa układów BGA
Naprawa układu chłodzenia
Naprawa oprogramowania
Naprawa gniazd zasilania
Wymiana taśm matrycy
i wiele więcej....
Naprawa komputerów i laptopów
Jeśli twój komputer lub laptop zwolnił tempo . Strony internetowe powoli się ładują lub system zawiesza się i odmawia posłuszeństwa. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci pozbyć się problemu raz na zawsze!
Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych
Jeśli podejrzewasz, że Twój komputer albo laptop jest zainfekowany złośliwym oprogramowaniem, zgłoś się do nas, a pomożemy Ci pozbyć się problemu raz na zawsze!
Usuwanie wirusów i wdrażanie zabezpieczeń
Utraciłeś dane z dysku przez awarie systemu lub inne uszkodzenie? Pomożemy ci odzyskać dane np . zdjęcia które najczęściej tracimy z przed paru lat . Odzyskiwania danych z nośników i urządzeń różnego typu – dysków HDD, dysków SSD i dysków zewnętrznych, pendrive’ów, kart pamięci, urządzeń z pamięcią Flash.
Odzyskiwanie danych
Wymiana podzespołów komputerów stacjonarnych i laptopów. Modernizacja oraz zwiększenie mocy sprzętu - dyski, karty graficzne, pamięć RAM. Kompleksowa usługa - zakup i wymiana sprzętu komputerowego
Konserwacja i modernizacja sprzętu
Nasz serwis konsol najczęściej polega na dokładnym czyszczeniu wentylatora, radiatora i kratek wylotowych oraz wymianie past termo przewodzących na procesorach. Do wymiany używamy past z wysokim współczynnikiem przewodności ciepła, dużo lepszych niż oryginalne. Usługa konserwacji konsoli zapewnia niższe temperatury pracy dzięki czemu nie jest narażona na przegrzewanie się układów, które mogą ulec większym awarią. Koszt usługi to kwota 100zł. Kwota ta zapewni Ci cichszą prace wentylatora oraz mniejsze ryzyko awaryjności.
Serwis konsoli Xbox/Playstation
Modernizacja komputera polega na wymianie lub rozbudowaniu niektórych podzespołów. Wymiana komponentów na nowe poprawia szybkość i sprawność systemu operacyjnego oraz aplikacji.
Modernizacja i rozbudowa sprzętu
Wgrywanie oraz aktualizacja map do nawigacji gps PDA oraz Android: AutoMapa PL EU, iGO Primo Amigo Truck Europe Polska, NAVIGON Europe Polske Mobile Navigator 7, TomTom Europe Polska, MapaMap Europa Polska, Garmin City Navigator Europe NT, LarkMap Europa Polska, Navigo Europa Polska, Sygic Europa Polska, MioMap Europa Polska.
Wgrywanie map do nawigacji PDA i Android
Przegrywanie materiału video (np. Kaset VHS) na płyty DVD i pamięć przenośną. Przegrywamy filmy analogowe w standardzie PAL z następujących kaset: VHS, VHS/C, S-VHS, Video 8, Hi8. Przegrywamy również filmy w standardach cyfrowych. Na jedną płytę DVD można nagrać maksymalnie 2 godziny filmu. W przypadku przegrywania kasety zawierającej nagranie o czasie przekraczającym 2 godziny, nagranie takie jest umieszczanie na 2 płytach DVD lub pamięci przenośnej pendrive.
Przegrywanie kaset wideo VHS i obróbka cyfrowa
Instalacje sieci LAN w biurach i mieszkaniach. Przeciąganie przewodów, zakładanie gniazdek LAN. Poprawa działania sieci WiFi w domu lub mieszkaniu. Resetowanie haseł. Zabezpieczanie urządzeń i sieci przed intruzami. Poprawa jakości sieci.
Instalacja i konfiguracja sieci komputerowych
Montaż kamer wewnątrz domu lub w mieszkaniu, albo na zewnątrz – w takich miejscach można i warto zainstalować kamery w ramach domowego monitoringu. Powinny one znaleźć się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko włamania albo gdzie może dojść do uszkodzenia mienia o znacznej wartości w wyniku działania osób trzecich lub zwierząt. Dosłownie wszędzie i to w dyskretny sposób można zainstalować mini kamerę Wi-Fi na wysięgniku, która zapewni podgląd na żywo z dowolnego miejsca na świecie.
Montaż i instalacja monitoringu
Dotychczasowi Klienci naszego serwisu komputerowego w Jastrzębiu-Zdroju według oficjalnego profilu w Google Business. Dziękujemy za zaufanie!
Image

Jastrzębie-Zdrój (Mała Galeria)

Al. Piłsudskiego 25
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Phone
Email
WhatsApp
Messenger
Image